Saturday, May 25, 2019

Nje recete e thjeshte per te ndryshuar gjinjte tuaj te vegjel

Përshëndetje vajza!

Më duket se jam larguar për shumë kohë. Dhe kisha arsye për këtë ...


Siç e dini, unë jam nënë e dy djemve të bukur 3 dhe 4 vjeç. Pasi linda djalin tim të dytë, unë shtova shumë kile ((Por, duke qenë se jam pro ushqyerjes me gji, vendosa të mos e ndërpresë laktacionin për të ruajtur trupin tim të bukur dhe të rregullt. Fillova të humbja peshë kur vogëlushi ime bëri dymbëdhjetë muaj. Ky ishte fillimi i tregimit që dua të ndaj me ju sot.

Ju duhet të keni dëgjuar shumë herë që grave u shfaqen probleme në marrëdhëniet me burrat e tyre për shkak të mbipeshës. Në fakt, natyra e meshkujve është e tillë që nuk mjafton thjesht të kesh një grua të dashur dhe të kujdesshme pranë. Ata duan që ajo të jetë shumë e bukur. Sigurisht, kjo ishte një nga arsyet pse pas lindjes së fëmijës u përpoqa të humb peshë sa më shpejtë. Por doli që përpjekjet e mia ishin të kota ...

Kjo jam unë pasi humba peshë. Fatkeqësisht, nuk gjeta asnjë fotografi të bërë para se të filloja të humb peshë. Vetëm shikoni gjoksin tim.

Ndërsa isha e lumtur me çdo kile të humbur, shoku im i kushtonte vëmendje gjërave krejtësisht të ndryshme. Ky ishte gjoksi im pa formë, i tkurrur dhe për fat të keq i varur. Ai nuk më tha asgjë, por unë fillova të vërej humbjen e interesit të tij ndaj meje. Nuk dua të them se si e kam kuptuar këtë. Çdo femër e kupton se çfarë dua të them.

Në përgjithësi, doli që dyshimi im nuk ishte i padrejtë. Ndodhi kur rastësisht pashë celularin e burrit tim. Betohem se ndodhi rastësisht!!! Ai shkoi të bënte dush, kur ra telefoni i tij. Ai më kërkoi që ta hap sepse po priste një telefonatë të rëndësishme. Unë u përgjigja dhe pastaj vura re një mesazh të palexuar nga njëfarë Vilma. Unë nuk e njihja njeri në mesin e miqve, të afërmve ose shokëve të punës. Kush nuk do ta lexonte?

Thoshte, “gjumë të ëmbël” dhe asgjë tjetër. Kjo me siguri më tronditi por ishte gjëja tjetër që ishte pika e fundit. Kam lexuar mesazhin e mëparshëm të dërguar nga burri im i cili thoshte “Super! Gruaja ime ka pasur probleme me këtë për shumë kohë.” Çfarë? Çfarë nuk shkonte me mua? Kam lexuar më tej dhe kam vërejtur një fotografi të ... gjinjve !!! Gjinj të këndshëm dhe të fortë të shoqëruara me “Si të pëlqejnë?”

Shpërtheva në lot. Kur burri im doli nga dushi, ai menjëherë kuptoi gjithçka ndërsa unë qaja duke mbajtur celularin e tij në dorë. Ai as nuk u përpoq të mohonte asgjë. Ai thjesht tha, - “Çfarë mund të bëj? Unë jam një burrë, kështu që nuk është çudi që më pëlqejnë trupat e grave të nxehta dhe gjinjtë gjithashtu”.

Doja ta linja, por tashmë kisha dy fëmijë dhe isha me leje lindje. Kështu që vendosa të qëndroj dhe të jetoj nën të njëjtën çati me të. Marrëdhëniet tona ishin nën pikën e ngrirjes. Unë isha në depresion dhe doja që ta hiqja nga mendja. Por atëherë vendosa të mos hiqja dorë dhe të gjeja mënyrën për ta bërë veten të bukur! Kam humbur peshë në mënyrë të suksesshme, thoja me vete, kështu që mund t’i jap formë edhe gjoksit tim me sukses.

Së pari provova një çaj hopi. Kam lexuar shumë komente për klientët dhe mendova se do të më ndihmonte. Pas 2 javësh kuptova që po fitoja peshë por gjoksi im mbeti i njëjtë. Pas kësaj Kam provuar fara liri duke i shtuar në ushqim. Çfarë mund të them? Kjo përmirësoi ndjeshëm tretjen time))) Por gjoksi im nuk pranoi të rritej ((E njëjta gjë ndodhi kur provova majanë e birrës dhe mjekime hormonale të cilat duhej të lehtësonin në mënyrë efektive rritjen e gjoksit tim.

Vendosa të ndaj shqetësimet e mia në një forum për nënat, ku futesha shpeshherë. Unë e përshkrova rastin tim dhe njëra nga vajzat atje më tha që ajo kishte saktësisht të njëjtën problem dhe e kishte trajtuar duke përdorur një krem special Upsize. Kjo e zbukuroi atë me gjoks të masës 3 në vetëm një muaj!

Unë nuk e besova atë, por klikova në linkun që të çonte në faqen e internetit që shiste kremin. Kam lexuar në lidhje me të dhe mendova se nuk do t'i përkeqësonte gjërat sidoqoftë, pasi përshkruhej si produkt natyral dhe nuk përmbante hormone. Produkti përmban përbërës natyralë, si: Ekstrakte të rrënjës së Anemarrhena asphodeloides, ekstrakte të Pueraria mirifica, vaj makadamia, vaj shea, vaj jojoba, pantenol. Të paktën do ta përdorja për t'u kujdesur për gjoksin, mendova.

Ky është tubeti që mora me postë

Fillova ta përdorja atë duke matur gjoksin tim çdo ditë. Nuk kam vërejtur asgjë të pazakontë gjatë 3 ditëve të para. Por në ditën e katërt, kuptova që SYTJENAT PO MË SHTRËNGONIN!!! Mendova se ishte thjesht një lojë e imagjinatës sime por në fund të javës matjet e mia më treguan që isha rritur me +0.6”! Përveç kësaj, gjoksi im u bë më i fortë!

Pas 3 javësh të tjera të përdorimit të Upsize harrova që burri im më mashtroi))) Unë thjesht isha e lumtur që mund të shkoja në dyqan dhe të blija veshje të reja! Të gjitha sytjenat e mia janë të një mase më të vogël. Më parë kam zgjedhur me përulësi midis masës A dhe AA. Atë ditë mora masën B!

Unë bëra matjet e mia çdo ditë, dhe vendosa të bëj një fotografi të gjinjve të mi vetëm pas një muaji për të vure në dukje ndryshimin.

Kur bleva sytjenat e para të masës C dhe po i provoja para pasqyrës, burri im, i cili sapo u kthye nga puna, më pa dhe veç të shihnit mahnitjen e tij))) Ai mbeti pa fjalë fare. Ishte momenti kur kuptova që KISHA FITUAR!!! Prodhuesit e UpSize e mbajtën premtimin e tyre! Nuk kisha gjinj të tillë të përsosur as para se të kisha fëmijën tim të parë. Për më tepër, kurrë nuk kam pasur një gjoks kaq të butë dhe kadife.

Burri im e kuptoi që kishte gabuar. Tani ai nuk ndalet së pari mua dhe më adhuron. Ai thotë se është i brengosur që mund ta lë për një burrë tjetër. Nuk është çudi!!! Unë uroj që ju të mund të shihni se si njerëzit më shikojnë mua kur eci në rrugë! Së pari u ndjeva në siklet por më pas vendosa të mos e fsheh bukurinë time!

Unë kurrë nuk do të kisha besuar se një krem ​​mund të shpëtojë familjen. Por UpSize e bëri realitet! Unë e fala burrin tim për hir të fëmijëve tanë ... Gjoksi i bukur është si një magnet i vërtetë për meshkujt dhe nuk ka asgjë të keqe. Ata nuk mund t'i rezistojnë forcës tërheqëse të këtij “magneti”)))

Vajza, jua rekomandoj të gjithave të provoni UpSize! Ai jo vetëm që do t’ju ngrejë lëkurën siç bëjnë mjekimet e tjera, por DO TË BËJË TË KENI GJINJ VËRTETË TË MËDHENJ! Ja lidhja e faqes së internetit për të shmangur blerjen e një produkti të rremë. Jini të bukur dhe kujdesuni për veten!

Sinqerisht, Valeri

FAQJA ZYRTAREPOROSIT

  PERSHTYPJE TE TJEREVE

    Rozana  21.10.2021

  Valeri, është thjesht e mahnitshme !!! Gjinjtë e tu duken kaq të natyrshëm. Fantastike!

   Hëna 21.10.2021

  Uau! Dua të kem të njëjtat gjinj! Madhësia ime është A. A është me të arrij t’i rris në masën C?

   Anxhela 21.10.2021

  Hëna, po, mundesh!!! UpSize më ndihmoi të rritja gjinjtë e mi në madhësinë D. Megjithëse fillimisht nuk kisha as masën A.

   Nora 22.10.2021

  Sa e bukur dhe femërore)))

   Xheni 22.10.2021

  Vajzat, thjesht duan t'ju paralajmërojnë të mos e blini UpSize diku tjetër, qoftë dhe dyqan! Vetëm kremi i shitur përmes faqes zyrtare është i efektshëm. E mësova nga përvoja ime.

   Ana 23.10.2021

  Unë dua të ndaj me ju rezultatin tim:


   Emilja 23.10.2021

  Unë gjithmonë kam pasur gjinj mjaft të mëdhenj por ato u varën pas lindjes (((mendova të bëj operacion, por gjeta UpSize në kohën e duhur. Më ndihmoi vërtet mirë. E rekomandoj!

   Stela 23.10.2021

  Jam e shqetësuar për alergjinë e mundshme ...

   Eva 23.10.2021

  Stela, nuk duhet të shqetësohesh për këtë. Kremi është hipoallergjik. Kam vuajtur gjithmonë nga reaksione alergjike por UpSize nuk shkaktuan ndonjë reagim negativ.

   Merita 24.10.2021

  Valeri, pse i dhe burrit një shans të dytë? Unë kurrë nuk do ta kisha falur diçka të tillë (((

   Paula 25.10.2021

  Merita, çfarë duhej të bënte? Valeri kishte të drejtë. Së pari, ajo duhej të mendonte për fëmijët e saj dhe së dyti, burrat gjithmonë pëlqejnë gjoksin e bukur. Vendosa të blej UpSize në rast nevoje.

  POROSIT  Share:

  Shqiperia JO Duhanit