Monday, October 11, 2021

Si i hoqa qafe venat me variçe në pak kohë

Përshëndetje, ja ku jam sërish me ju! Do doja të ndaja me një gëzimin tim të vogël... Pavarësisht gjithçkaje, arrita TË SHPËTOJ nga venat me variçe nga shtëpia brenda një jave!!

Ju kujtohet se rreth një vit më parë u ankova për një dhimbje të tmerrshme në këmbë dhe vena me variçe? Unë kërkova këshillën tuaj - se si të shpëtoj.

Epo, unë provova të gjitha metodat popullore të disponueshme, duke përfshirë sythet e thuprës dhe gjëra të tjera pa vlerë, plus ilaçe për të përmirësuar qarkullimin e gjakut dhe gjëra të tilla. JANË TË GJITHA KOT FARE. Nuk të ndihmojnë. Nuk është mirë.

Unë shkova te mjekët, por në vend që të më ndihmonin, ata më qortuan që vonova mjekimin. Mora një javë pushim të papaguar në punë. Kam kaluar në depresion të rëndë dhe thjesht rrija ulur në divan gjithë ditën duke medituar mbi mënyrat për të hequr qafe venat varikozë dhe rifituar bukurinë dhe shëndetin e këmbëve të mia. Unë fillova kërkimin e metodave të ndryshme të trajtimit në internet.

A është gjetur shpëtimi për venat varikozë më në fund?!

Një ditë, kur po shfletoja blogje në internet, më kapi syri një shënim të vogël të shkruar nga një flepologjist nga Tirana në një forum mjekësor. Thuhej se në vendin tonë trajtimi i venave varikozë nuk është i efektshëm sepse mjekësia tradicionale nuk trajton shkakun e sëmundjes por vetëm simptomat e saj.

Mjeku më referoi një xhel të ri kundër variçeve Varikosette, e cila pati një përqindje shumë të lartë të rezultateve pozitive. Kërkova informacione se ku ta gjeja këtë xhel ​​dhe gjeta këtë dyqan.

Në fillim unë nuk besoja atë për shkak se ka shumë gjëra që reklamohen në TV... por gjeta shumë komente të mira për këtë xhel kështu që vendosa ta porosis.

Kështu që e porosita Varikosette. Pakoja u dorëzua afërsisht brenda një jave. Unë shpaketova gjithçka, lexova udhëzimet dhe fillova ta përdor.

Cilat janë rezultatet? A janë kuruar variçet tani?

Fillova të përdor këtë xhel duke ndjekur udhëzimet. Dhe gjeje se çfarë? Vetëm në 5 ditë ënjtjet dhe venat me variçe filluan të zhduken para syve të mi. U habita aq shumë sa mbeta gojëhapur!!!! Kam hequr qafe VENAT ME VARIÇE!!! Vetëm në 5 ditë!!!!! A mund të besoni këtë??? Unë nuk mund t'i besoja syve ... Këmbët e mia u pastruan nga venat varikozë dhe u bënë të bukura e ndaluan së lënduari!!!! Nuk gabova dhe nuk po luaja mendsh! Nuk gjej fjalë për të përshkruar sa e lumtur jam. Herën e fundit kur isha aq e lumtur ishte mbase 20 vjet më parë a diçka e tillë :)

Tani ndjej se jam absolutisht e shëndetshme . Ha! Unë jam mirënjohës për sëmundjen time - varicet më mësuan të vlerësoja gjërat që kam dhe të shikoj problemet e vogla të jetës. Mundohem të mos mendoj se si do të përfundoja po të mos kishte qenë për këtë xhel. Tani në jetën time nuk ka vend për mendime të zymta dhe të buta, vetëm për pozitive!

Jam çmendurisht i kënaqur që gjërat vajtën në këtë mënyrë. U hoqa qafe varicet dhe në të njëjtën kohë kuptova se problemi i shumë prej nesh është se gjërat më të thjeshta nuk duken efektive për ne, dhe gjërat më të komplikuara si operacioni duken më efektive, por është e kundërta. Çdokush mund të kurojë venat varikozë me një metodë më të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurt. Është e testuar!

Për ata që janë të interesuar, unë bëra porosinë këtë faqe interneti . Kjo është e vetmja kompani e certifikuar në vendin tonë që shet Varikosette. Sa i përket transportit, paketa dërgohet me postë, C.O.D. dërgesë. Kështu që gjithçka është e sigurt.

Çmimi për Varikosette është ulur për momentin, kështu që nxitoni të porosisni!

Epo, shpresoj që ky informacion të jetë i dobishëm për ju dhe më në fund do të jeni në gjendje të rifitoni bukurinë dhe shëndetin e këmbëve tuaja brenda disa ditësh! Paçi fat!

POROSITNI TANI
Komente
Djana
Përshëndetje Monika. Historia juaj më frymëzoi shumë! Kam vena me variçe në të dy këmbët, por e drejta është veçanërisht shqetësuese: lodhem më shpejt dhe kam dhimbje të madhe në ijë deri në gju. Unë nuk kam qenë te mjeku dhe dua të provoj dhe ta shëroj vetë. Do të shkruaj për përparimin tim.
02.10.2021
3
Mishel
Faleminderit Monika, mora pakon nga posta dje dhe gjithçka është në rregull. Po filloj ta përdor. Pres për rezultatet në 5 ditë)))
02.10.2021
4
Kena
Nëse doni që sistemi juaj venoz të funksionojë mirë, ju duhet të vishni taka të ulëta! Shkaku themelor i venave me variçe janë takat! Njerëzit në Evropë dhe SHBA veshin këpucë me takë të ulët dhe në këtë mënyrë ata ruajnë shëndetin e tyre!!!! Po ju çfarë bëni? Takat tani janë në modë, sa më e lartë aq më mirë, por pastaj duhet të kuroni variçet sepse doni të vishni një fustan të shkurtër.
02.10.2021
10
Laura
Unë e kam aplikuar atë për disa javë dhe tashmë mund të vesh funde të shkurtra. Ju mund të më keni zili) Nuk ka asnjë lidhje me takat, jua siguroj.
03.10.2021
7
Dorontina
Flebologu im më rekomandoi këtë xhel :)
03.10.2021
5
Nada
Përshëndetje Monika! E kam porositur dhe mezi pres të marr pakon time :)
03.10.2021
3
Ami
Super) Unë e kam marrë dhe kam filluar ta aplikoj. Do të shkruaj për rezultatin në dy ditë.
04.10.2021
7
Nikola
Ky është vërtet një lajm i vjetër sepse xheli njihet prej një kohe të gjatë. Nëna ime shëroi variçet me ndihmën e saj dy vjet më parë.
04.10.2021
4
Bela
Njerëzit në Shqipëri përdorin xhelin për 5 vjet! Të gjitha vajzat e punës time duken si yje të Hollivudit :)))
04.10.2021
5
Melina
Përshëndetje! Unë e kam aplikuar xhelin që prej 3 ditësh ... Nuk kam fjalë! Monika, faleminderit! Tashmë e ndiej sa e lehtë jam!
05.10.2021
6
Xhesika
Kanë kaluar vetëm 4 ditë dhe tashmë kam rezultatet! E ënjtura është zhdukur dhe këmbët e mia po bëhen gjithnjë e më të bukura! Unë jam shumë e kënaqur!
05.10.2021
21
Kejsi
E bleva dhe më pëlqeu! Ajo ndihmoi për rreth një javë. Në fakt nuk e prisja ... Për kaq lekë, është dhuratë fare!
05.10.2021
9
Emi
Monika, kam dëgjuar për këtë ilaç, e bleva kur jetoja jashtë vendit edhe pse shumë kohë më parë. Kam eliminuar venat varikozë dhe kanë kaluar dy vjet e nuk është kthyer më. Është super) e këshilloj!
06.10.2021
5
Lida
Burri im është shumë i entuziazmuar, ai tha se duhet të marrë pjesë në konkursin 'Miss Këmbë-bukura’. :DDD
06.10.2021
18
Vilma
The xheli punon. Kam porositur nga e njëjta faqe interneti, pa parapagesë dhe pakoja u dorëzua në 6 ditë. Variçet u zhdukën në 1 javë dhe nuk u rishfaqën.
07.10.2021
2
Alisja
Më përgëzoni edhe mua, brenda një jave u shpëtova nga variçet! Jam disi e tronditur)))
07.10.2021
47
Tina
Këmbët e mia nuk më dhembin më dhe u zbukuruan ))))) E paparë. Unë e këshilloj atë për të gjitha vajzat!
07.10.2021
31
Sanije
Edhe unë kam dëgjuar për Varikosette. Halla ime më në fund nuk ankohet më për dhimbje në këmbë))))
07.10.2021
11
Kristina
Përshëndetje, xheli Varikosette është super. Sëmundja u zhduk në 1 javë.
07.10.2021
38
Migena
Lajme të mira: këmbët e mia janë zbukuruar dhe janë bërë të shëndetshme !!! Pakoja u dërgua në 4 ditë.
08.10.2021
57
Andi
Përshëndetje zonja. Gruaja ime bleu këtë xhel dhe si rezultat këmbët e saj u transformuan! Jam e lumtur))) Ua rekomandoj!
08.10.2021
3
Paola
Nuk është lajm i ri, të gjithë e dinë për këtë xhel. Ata që nuk e dinë thjesht nuk duan ti kurojnë këto probleme.
08.10.2021
5
Lina
Faleminderit për artikullin Monika, rruga e duhur! Do ta porosis edhe unë.
09.10.2021
9
Melisa
Kjo është ajo që më duhet! Tani të gjithë në punë do të më kenë zili hehehe
10.10.2021
16
Rozi
Të gjithë e përdorin xhelin Varikosette në Evropë prej kohësh. Dhe ka pasur mjaft suksese. Si zakonisht, ne jemi të fundit që zbulojmë gjëra të tilla ...
10.10.2021
21
Share:

Shqiperia JO Duhanit