Tuesday, October 12, 2021

Si te rrisni fuqine tuaj mashkullore

 

Burri im tani ka një ereksion të mrekullueshëm. Kështu, ne nuk zgjasim më vetëm tre minuta në mardhënie. Në vend të kësaj, tani zakonisht zgjatim dy orë.


Përshëndetje! Ndoshta e mbani mend që unë ankohesha për burrin tim rreth 6 muaj më parë.  Mardhenia nuk na kënaqte fare sa nuk mund të arrinim 'majën'? Edhe kur përdor gojën time, penisi nuk tregonte ndonjë shenjë ereksioni, ose ereksioni nuk zgjat shumë, vetëm 1-3 minuta më së shumti!

Kur shikoj videot e te tjereve - e kuptoj që të gjithë djemtë kanë një organ të fortë, i cili është gjithmonë gati 'të bëjë punën e vet'.

Kam marrë këshillën tuaj, burri im përdori të gjitha mjetet: mijëra ilaçe të tjera të mosfunksionimit erektil si dhe ushtrimin e yogës për të ndihmuar në rritjen e ndjenjave të seksit. Por të gjitha ishin më kot dhe me shume efekte anesore!

Më në fund, vendosa të jetoja me të dhe mora merita për faktorët gjenetikë dhe funksionet e trupit të secilit person! Unë pranova faktin që situata ishte shkaktuar nga faktorë gjenetikë dhe pashë që burri im humbi të gjithë besimin kur diskutuam për këto probleme të ndjeshme. Kështu, as unë nuk kisha ndonjë dëshirë për te kryer mardhenie me burrin tim pasi gjithmonë i parashikoja rezultatet katastrofike pas marrdhenies kur nuk mund të ndihesha e kënaqur, dhe burri im ndihej i dëshpëruar. Ose me duhej te shtiresha por edhe ai vet e kuptonte qe nuk me kenaqte.

Pastaj ndodhi surpriza...

Kaloi gjysma e një viti dhe aksidentalisht pashë një intervistë të një ylli të pornografisë Donald në një shfaqje televizive të quajtur “Bisedo me ty” (Ndoshta edhe ju e dini për këtë shfaqje) në një revistë të njohur. Ai ndau përvojat e tij në mënyrë që çdo burrë të mund të bënte mardhenie siç dëshironte, për sa kohë që organi i tij mund të ngrehej sipas pritshmërisë dhe të përfundojë me orgazmë të fortë. Kjo ishte ajo për të cilën përpiqesha gjithmonë.

Sipas përvojës së tij, për ta bërë këtë, njeriut do t'i duhej një produkt i quajtur MaralGel. Kur përdorni produktin, trupi do të lehtësojë procesin e prodhimit të hormoneve seksuale shumë herë më shumë. Kështu, cilësia e seksit do të rritet, ereksioni do të jetë më i fortë dhe dëshira seksuale do të rritet. Edhe një gjë, kur përdoret rregullisht, do të ndihmojë në rritjen e madhësisë së penisit tuaj.

Donald inkurajoi një person të përdorte MaralGEL. Ai tha se e dinte që funksiononte vërtet - të tjerat ishin produkte false.

Pas leximit të artikullit, unë e porosita produktin menjëherë duke hyrë në linkun e dhënë. Kishte vetëm një kompani në Shqipëri që ishte e certifikuar për të shitur produktin. Kjo është faqja e tyre në internet.

Paketimi mbërriti disa ditë pasi bëra porosinë dhe e pagova vetëm kur marr mallin - Gjithçka është e sigurt.

Si ishte rezultati?

Unë hapa produktin, lexova udhëzimet dhe i thashë burrit tim që ta përdorte atë. Në ditën e dytë të përdorimit, penisi i tij ishte aq i gatshëm për aksion me madhësinë e tij mbresëlënëse brenda pantallonave.

Ai nuk u ndal së më shtypuri: kemi bërë mardhenie për me shume se 1 orë. Organi i tij ishte aq i fortë si HEKUR gjatë gjithë marrëdhënies seksuale! Kur arritëm orgazmën, o zot… BËRTITËM TË DY DHE DUKEJ SIKUR SHTËPIA PO DRIDHEJ, ISHTE FANTASTIKE!!! Unë kurrë nuk kam përjetuar një ndjenjë kaq të mrekullueshme si ajo gjatë gjithë jetës sime! Sigurisht, shpresoja që produkti të funksiononte. Por nuk mendoja se ishte kaq mahnitëse. TEPËR i fuqishëm...

Por ishte e vërteta, nuk mund të besoja se ky produkt mund të ndikonte kaq shumë në trup. Përveç kësaj, produkti mund të jetë i dobishëm edhe në rritjen e madhësisë së organit, sepse ereksioni më i fuqishëm çon në më shumë shtrirje të muskujve të organit - dhe unë do ta shoh nëse organi i burrit tim do të bëhet më i gjatë në javët e ardhshme. Çmimi i produktit është i barabartë me një darke ne restorant. Ju mund ta gjykoni vetë çmimin e produktit, por nëse ai mund të ndryshojë jetën tuaj për mirë, pse jo? Mos hezitoni të shpenzoni para për gjëra të mira.

Prandaj, ju rekomandova të provoni këtë produkt special! Nëse dikush e ka përdorur më parë - ju lutemi ndani përvojën tuaj.

Vini re!

Prodhuesi e shet MARALGEL për 9000 ALL, me transportin falas por tani ju keni një mundësi për të porositur këtë produkt me një çmim të zbritur 50% e cila vlen deri ne perfundim te 200 copeve qe jane gjendje. Porosit me poshte me cmimin special 4500 LEKE perpara se sasia te perfundoje. Vendosni emrin dhe numrin e telefonit te hapsira me poshte;
Komente:

Bledar Hysa

Shumë faleminderit. Më premtuan që për 2 ditë më së shumti do të më duhet të shkoj ta marr te posta.

Denis Hatellari

 Për një vit nuk kam qenë i aftë ta bëj por nuk dua të ndaloj. Vërtet shpresoj që “Maral Gel” të më ndihmojë. Nuk mund të përdor barna te tjera për shkak se kam probleme me zemrën, e kam keq.

Rexhep Tufa

Jua konfirmoj me bindjen më të plotë. Maral Gel është një produkt i shkëlqyer. Jam 54 vjeç. Nuk kam patur pothuajse fare potencë së fundmi. Shumë rrallë. Kam provuar shumë gjerat që tmv kthehej mbrapsht. Barna të vjetra, pilula, kam shkuar tek urologu plot here. Ky ilaç është e vetmja gjë që më ka ndihmuar. Një here në javë, tani mardhenia është stabël. Plus, shëndeti im është përmirësuar gjithëashtu, pasi testosteroni është shumë i nevojshëm në trupin e një mashkulli.

Jurgen Xhepa

Ndjej se jam rinuar pas ciklit të trajtimit me Maral Gel.

Vasil Sharri

E kam porositur. Akoma ka dhe disa për të porositur. Dërgesa me postë të zakonshme. Nuk kisha porositur asnjëherë ndonjë gjë më përpara në internet por ishte shumë e thjeshtë. Vetëm lër numrin tend të telefonit dhe këshilltari do tju marrë në telefon dhe tju pyesë për adresën ku do të dërgohet pakoja.

Sandër Lluka

Kam lexuar detajet për Maral Gel. I impresionuar! Do të marr pjesë. Për burrat e dalë në pension ky është një ilaç shumë i nevojshëm. Testosteroni është një mbrojtje nag plakja.

Zamira Deçani

Komshiu im është 65 vjeç dhe kryen marëdhënie seksuale gjatë gjithë kohës. E Pashë këtë paketim kur isha në shtëpinë e tij.

Xhevit Bala

Edhe unë kam fituar.

Ferdinand Kuçova

Është me të vërtetë fantastike … kam vetëm një javë që e marr dhe seksualisht, ndihem 10 vite më i ri. Ai ilaci blu ne farmaci është shumë i dëmshm per zemren. Jua rekomandot këtë krem të gjthëve asnje efekt anesor per zemren tuaj.

Altin Bushati

Unë jam 61 vjeç dhe më përpara nuk kam patur potencë për 5 vite me rradhë. Shkova tek një urolog (për një problem tjetër) dhe përveç të tjerave mv sygjeroi të filloja një cikël trajtimi me Maral Gel për të patur një përmirësim të përgjithshëm shëndetësor. Pas trajtimit, ndjeja një dëshirë të fortë seksuale. Tani jo shpesh, por potenca shfaqet. Nganjëherë kryej marëdhënie, kam filluar të ndihem më mire.

Pirro Hoxha

Dje e mora nga zyra postare. Me të vërtetë e mora shumë lirë bashkë me uljen.

Dhimitër Puli

I thashë mirëupafshim mosfunksionimit erektil vetëm pas 3 javësh. Ja kam rekomanduar të gjithëve. E vetmja kurë që vërtet të ndihmon. Une jam 59 vjeç.

Ramadan Toptani

Kam fituar. Këshillëtarja tha se kishin ngelur vetëm 200 pako dhe po mabrojnë shpejt.

POROSIT TANI
Plotese te dhenat me poshte

Share:

Shqiperia JO Duhanit